Wedstrijden U16

Nr. Dag Datum Uur Hometeam Awayteam Locatie Opmerkingen
Sat 19/11/2016 09:40u Turnhout Tigers Bulldogs Luik Leuven
Sat 26/11/2016 11:40u HYC Wit Turnhout Tigers Herentals
Sat 03/12/2016 09:40u Turnhout Tigers Red Roosters Leuven
Sat 17/12/2016 17:45u Antwerp Phantoms Turnhout Tigers Deurne
Sun 08/01/2017 17:50u Turnhout Tigers HYC Wit Leuven
Sat 14/01/2017 18:00u Olympia Heist Turnhout Tigers Hasselt
Sat 21/01/2017 09:40u Turnhout Tigers Gullegem Jets Leuven
Sat 28/01/2017 16:15u Coldplay Sharks Turnhout Tigers Mechelen
Sat 04/02/2017 21:15u Bulldogs Luik Turnhout Tigers Luik
Sat 25/02/2017 11:30u Turnhout Tigers Olympia Heist Leuven
Sat 11/03/2017 17:30u Gullegem Jets Turnhout Tigers Gullegem
Sun 02/04/2017 19:30u Red Roosters Turnhout Tigers Charleroi

Spelers dienen 1 uur op voorhand op de wedstrijd aanwezig te zijn!

Voeg wedstrijden toe aan je eigen kalender Voeg alle U16 wedstrijden toe aan je eigen kalender. Open of importeer het ICS bestand in Outlook Help, Gmail Help of een ander email programma.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Sponsors