Wedstrijden U16

Nr. Dag Datum Uur Hometeam Awayteam Locatie Opmerkingen
Sat 08/09/2018 08:00u Toernooi Geleen Geleen
882 Sat 06/10/2018 17:45u Antwerp Phantoms Turnhout Tigers Deurne
843 Sat 13/10/2018 16:30u Turnhout Tigers Cold Play B Turnhout
847 Sat 20/10/2018 17:15u Turnhout Tigers Limburg One Haskey Turnhout
890 Sat 03/11/2018 18:30u Bulldogs Luik Turnhout Tigers Luik
885 Sat 10/11/2018 16:45u Cold Play A Turnhout Tigers Mechelen
870 Sun 18/11/2018 17:15u Turnhout Tigers Antwerp Phantoms Turnhout
888 Sat 08/12/2018 11:30u IHCL Leuven Turnhout Tigers Leuven
887 Sun 16/12/2018 16:45u Cold Play B Turnhout Tigers Mechelen
822 Sun 23/12/2018 17:45u Turnhout Tigers Red Roosters Turnhout
808 Sat 05/01/2019 17:45u Turnhout Tigers HYC Rood Turnhout
883 Sat 19/01/2019 11:40u HYC Rood Turnhout Tigers Herentals
815 Sun 27/01/2019 20:00u Turnhout Tigers HYC Wit Turnhout
875 Sun 10/02/2019 17:45u Turnhout Tigers Bulldogs Luik Turnhout
889 Sun 17/02/2019 19:30u Red Roosters Turnhout Tigers Charleroi
886 Sat 23/02/2019 11:40u HYC Wit Turnhout Tigers Herentals
834 Sun 03/03/2019 17:15u Turnhout Tigers Cold Play A Turnhout
884 Sat 09/03/2019 17:45u Limburg One Haskey Turnhout Tigers Hasselt
857 Sat 16/03/2019 17:15u Turnhout Tigers IHCL Leuven Turnhout

Spelers dienen 1 uur op voorhand op de wedstrijd aanwezig te zijn!

Voeg wedstrijden toe aan je eigen kalender Voeg alle U16 wedstrijden toe aan je eigen kalender. Open of importeer het ICS bestand in Outlook Help, Gmail Help of een ander email programma.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Sponsors