Wedstrijden Ice Tigers

Nr. Dag Datum Uur Hometeam Awayteam Locatie Opmerkingen
1270 Sun 16/10/2016 17:30u Ice Tigers Olympia Heist Hitmen Turnhout
1251 Sat 22/10/2016 11:00u Olympia Heist Hitmen Ice Tigers Heist
1269 Sun 30/10/2016 20:00u Ice Tigers HYC Old Stars Turnhout
1266 Sun 06/11/2016 17:30u Ice Tigers Moose Turnhout
1206 Sat 19/11/2016 20:30u Antwerp Phantoms Ice Tigers Deurne
1242 Sat 03/12/2016 21:15u HYC Old Stars Ice Tigers Herentals
1280 Sat 10/12/2016 20:00u Moose TBC Ice Tigers Maaseik
1215 Sat 17/12/2016 20:00u Moose Ice Tigers Maaseik
1261 Sun 08/01/2017 17:30u Ice Tigers Moose TBC Turnhout
1289 Sun 15/01/2017 19:30u Classiques Ice Tigers Charleroi
1233 Sun 22/01/2017 20:30u Bulldogs Luik Ice Tigers Luik
1263 Sun 29/01/2017 20:00u Ice Tigers Olympia Eisberen Turnhout
1265 Sat 04/02/2017 20:00u Ice Tigers Antwerp Phantoms Turnhout
1268 Sun 12/02/2017 20:00u Ice Tigers Bulldogs Luik Turnhout
1267 Sun 19/02/2017 17:30u Ice Tigers HYC Future Stars Turnhout
1264 Sat 25/02/2017 20:00u Ice Tigers HYC New Stars Turnhout
1224 Sun 05/03/2017 20:00u HYC Future Stars Ice Tigers Herentals
1262 Sun 19/03/2017 20:00u Ice Tigers Classiques Turnhout
1307 Sat 25/03/2017 21:15u HYC New Stars Ice Tigers Herentals
1298 Fri 07/04/2017 21:00u Olympia Eisberen Ice Tigers Heist
Sat 29/04/2017 08:00u Toernooi Turnhout Turnhout
Sun 30/04/2017 08:00u Toernooi Turnhout Turnhout

Spelers dienen 1 uur op voorhand op de wedstrijd aanwezig te zijn!

Voeg wedstrijden toe aan je eigen kalender Voeg alle Ice Tigers wedstrijden toe aan je eigen kalender. Open of importeer het ICS bestand in Outlook Help, Gmail Help of een ander email programma.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Sponsors