Wedstrijden Ice Tigers

Nr. Dag Datum Uur Hometeam Awayteam Locatie Opmerkingen
Sat 16/09/2017 17:30u Ice Tigers Dordrecht Lions Turnhout
964 Sun 08/10/2017 20:00u HYC New Stars Ice Tigers Herentals
1010 Sun 22/10/2017 20:00u Ice Tigers Olympia Eisberen Turnhout
996 Sat 28/10/2017 17:00u Moose TBC Ice Tigers Maaseik
1005 Sun 12/11/2017 20:00u Ice Tigers Antwerp Phantoms Turnhout
988 Fri 17/11/2017 21:00u Olympia Eisberen Ice Tigers Heist
972 Sat 25/11/2017 20:45u Limburg One Haskey Ice Tigers Hasselt
1007 Sat 02/12/2017 20:00u Ice Tigers HYC New Stars Turnhout
1127 Sun 17/12/2017 20:00u Ice Tigers Olympia Heist Hitmen Turnhout
956 Sun 07/01/2018 19:30u Red Roosters Ice Tigers Charleroi
1118 Sat 20/01/2018 11:00u Olympia Heist Hitmen Ice Tigers Heist
1009 Sun 28/01/2018 20:00u Ice Tigers HYC Old Stars Turnhout
980 Fri 02/02/2018 21:00u HYC Old Stars Ice Tigers Herentals
1006 Sun 25/02/2018 17:30u Ice Tigers Red Roosters Turnhout
948 Sat 10/03/2018 17:45u Antwerp Phantoms Ice Tigers Deurne
1008 Sun 18/03/2018 20:00u Ice Tigers Limburg One Haskey Turnhout
1011 Sat 24/03/2018 20:00u Ice Tigers TBC Hockey Turnhout

Spelers dienen 1 uur op voorhand op de wedstrijd aanwezig te zijn!

Voeg wedstrijden toe aan je eigen kalender Voeg alle Ice Tigers wedstrijden toe aan je eigen kalender. Open of importeer het ICS bestand in Outlook Help, Gmail Help of een ander email programma.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Sponsors