Wedstrijden 1e Team

Nr. Dag Datum Uur Hometeam Awayteam Locatie Opmerkingen
261 Sun 09/10/2016 20:00u Turnhout Tigers Limburg One Haskey Turnhout
214 Sat 22/10/2016 20:30u Limburg One Haskey Turnhout Tigers Hasselt
220 Sat 29/10/2016 20:00u Turnhout Tigers Antwerp Phantoms Turnhout
290 Sun 20/11/2016 17:30u Turnhout Tigers Bulldogs Luik Turnhout
232 Sat 26/11/2016 20:00u Turnhout Tigers Gullegem Jets Turnhout
241 Sat 03/12/2016 20:00u Turnhout Tigers IHCL Leuven Turnhout
257 Sat 17/12/2016 20:15u Red Roosters Turnhout Tigers Charleroi
206 Fri 06/01/2017 21:15u HYC Herentals Turnhout Tigers Herentals
252 Sat 07/01/2017 20:00u Turnhout Tigers HYC Herentals Turnhout
235 Sat 14/01/2017 21:00u Coldplay Sharks Turnhout Tigers Mechelen
264 Sun 29/01/2017 20:30u Antwerp Phantoms Turnhout Tigers Deurne
440 Sat 04/02/2017 20:00u IHC Beaufort Turnhout Tigers Beaufort
225 Fri 17/02/2017 21:00u Olympia Heist Turnhout Tigers Heist
273 Sat 18/02/2017 20:00u Turnhout Tigers Olympia Heist Turnhout
277 Sat 25/02/2017 17:30u Gullegem Jets Turnhout Tigers Gullegem
281 Sat 04/03/2017 20:00u Turnhout Tigers Coldplay Sharks Turnhout
211 Sat 11/03/2017 20:00u Turnhout Tigers Red Roosters Turnhout
283 Sun 12/03/2017 17:30u IHCL Leuven Turnhout Tigers Leuven
449 Sat 25/03/2017 20:00u Turnhout Tigers IHC Beaufort Turnhout
242 Sat 08/04/2017 18:30u Bulldogs Luik Turnhout Tigers Luik

Spelers dienen 2 uur op voorhand op de wedstrijd aanwezig te zijn!

Voeg wedstrijden toe aan je eigen kalender Voeg alle 1e Team wedstrijden toe aan je eigen kalender. Open of importeer het ICS bestand in Outlook Help, Gmail Help of een ander email programma.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Sponsors