Wedstrijden 1e Team

Nr. Dag Datum Uur Hometeam Awayteam Locatie Opmerkingen
Sun 09/09/2018 20:00u Turnhout Tigers Geleen Eaters Turnhout
Sat 15/09/2018 20:00u Turnhout Tigers Tilburg Trappers Turnhout
202 Sat 22/09/2018 20:00u IHCL Leuven Turnhout Tigers Leuven
214 Sun 23/09/2018 20:00u Turnhout Tigers HYC Herentals Turnhout
226 Sat 29/09/2018 19:45u Cold Play Turnhout Tigers Mechelen
206 Sun 30/09/2018 20:00u Turnhout Tigers Antwerp Phantoms Turnhout
204 Sat 06/10/2018 18:45u Bulldogs Luik Turnhout Tigers Luik
228 Sat 13/10/2018 20:00u Turnhout Tigers IHCL Leuven Turnhout
207 Sun 14/10/2018 20:00u HYC Herentals Turnhout Tigers Herentals
229 Sat 20/10/2018 20:00u Turnhout Tigers Cold Play Turnhout
209 Sun 21/10/2018 20:30u Antwerp Phantoms Turnhout Tigers Deurne
224 Sat 27/10/2018 20:00u Turnhout Tigers Bulldogs Luik Turnhout
407 Sat 03/11/2018 20:00u Turnhout Tigers Gullegem Jets Turnhout
406 Sat 10/11/2018 20:30u Turnhout Tigers Red Roosters Turnhout
404 Sat 17/11/2018 20:00u Turnhout Tigers IHCL Leuven Turnhout
422 Sat 24/11/2018 21:15u Bulldogs Luik Turnhout Tigers Luik
482 Fri 30/11/2018 21:15u HYC Toekomstteam Turnhout Tigers Herentals
405 Sat 08/12/2018 20:00u Turnhout Tigers Cold Play Turnhout
402 Sat 15/12/2018 20:00u Turnhout Tigers Bulldogs Luik Turnhout
472 Sat 22/12/2018 17:30u Gullegem Jets Turnhout Tigers Gullegem
410 Sat 29/12/2018 20:00u Turnhout Tigers Olympia Heist Turnhout
412 Sat 05/01/2019 19:30u IHC Beaufort Turnhout Tigers Beaufort
452 Sat 19/01/2019 20:45u Cold Play Turnhout Tigers Mechelen
403 Sat 26/01/2019 20:00u Turnhout Tigers Antwerp Phantoms Turnhout
502 Fri 01/02/2019 21:00u Olympia Heist Turnhout Tigers Heist
409 Sat 09/02/2019 20:00u Turnhout Tigers HYC Comebackteam Turnhout
492 Sat 16/02/2019 21:15u HYC Comebackteam Turnhout Tigers Herentals
408 Sat 23/02/2019 20:00u Turnhout Tigers HYC Toekomstteam Turnhout
432 Sat 02/03/2019 20:30u Antwerp Phantoms Turnhout Tigers Deurne
442 Sun 10/03/2019 17:35u IHCL Leuven Turnhout Tigers Leuven
401 Sat 16/03/2019 20:00u Turnhout Tigers IHC Beaufort Turnhout
462 Sun 31/03/2019 19:30u Red Roosters Turnhout Tigers Charleroi

Spelers dienen 2 uur op voorhand op de wedstrijd aanwezig te zijn!

Voeg wedstrijden toe aan je eigen kalender Voeg alle 1e Team wedstrijden toe aan je eigen kalender. Open of importeer het ICS bestand in Outlook Help, Gmail Help of een ander email programma.

Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Sponsors